| Anonimus24082004 a întrebat:

Hei,sunt aici pentru ca am o prietena care isi doreste sa vada un serial pe Netflix,dar nu vrea sa plateasca abonamentul,iar la Netflix prima luma este gratuita,daca ea foloseste servicile site-ului doar luna aceea gratis, dupa va mai trebui sa plateasca?

Răspuns Câştigător
| Birsan_Ana-Maria_1966 a răspuns:

Cand a trecut perioada de o luna o sa o anunte, iar daca vrea sa continue abonamentul va trebui sa plateasca, daca nu il poate anula

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Intra si inchide contul din optiuni inainte sa expire luna si atunci nu, nu mai trebuie sa plateasca.

| sierra1 a răspuns:

știu eu, mi se pare o abordare... lipsită de fair-play

| Anonimus24082004 explică (pentru sierra1):

Este strict decizia ei si nu cred ca ar trebui criticata sau comentata, eu am nevoie doar de simple raspunsuri si sfaturi, nu comentari inutile.

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimus24082004):

Anonimo, eu nu-ți critic gagica! M-am exprimat asupra gestului pe care o sprijini să-l facă. Prima lună de abonament e gratuită. Adică îți faci abonament (o perioadă se presupune că ești abonar) și în luna promoțională dispari în ceață.

De fapt m-am exprimat elegant spunând că e lipsă de fair play. Corect ar fi fost : ciordeală de găinar!

PS - inutilă e intrebarea ta din data de 21 aprilie. Recitește-o și rînjește!

| Anonimus24082004 explică (pentru sierra1):

Nu este gagica mea, eu pur si simplu imi ajut prietenii cu problemele lor, contul acesta fiind un fel de grup pe care il folosim noi pentru a raspunde/a pune intrebarii.Eu nu ii sustin idea aceasta pe care prietena mea vrea sa o practice, ea doar m-a rugat sa intreb aici.Multumesc de ajutor.Imi pare rau daca te-am jignit intr-un fel sau altul, aceasta nu era intentia mea.

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimus24082004):

Să fii iubita