| queenazalea a întrebat:

Acum ceva timp (cred ca un an sau poate mai mult) era pe kanal d un serial turcesc..nu mai stiu cum se cheama.Tot ce stiu e ca avea un personaj pe nume Savas (asta stiu sigur) si una Jasmine sau Yasmin nici eu nu mai stiu laughing
Aveti idee cum se numea serialul? Funda happy

Răspuns Câştigător
| FilmeHorror a răspuns:

Dragoste si pedeapsa happy

| queenazalea explică (pentru FilmeHorror):

Dragoste si pedeapsa chiar :O. Merci mult! happy insa nu stiu de ce nu iti pot da funda :/

| queenazalea explică (pentru FilmeHorror):

Nvm,acum a mers ^^ inca o data merci happy

5 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Inima nu respecta reguli.

| 49Days a răspuns:

Si eu m-am uitat la el ( dar nu de la inceput).Era frumos...Si pe ea o chema Yasemin

| LoVeLe a răspuns:

Dragoste si pedeapsa