| adeadeliina a întrebat:

Am instalat windows-ul de curand, am descarcat un serial pe care trebuia sa il termin si imi apare subtitrare in engleza acum. Am dat sa caut alte subtitrari dar toate sunt in engleza.Cum fac sa gasesc subtitrare in romana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai setat player-ul sa caute subtitrari si in Romana?
BSPlayer-ul cel putin, "by default" cauta doar in Engleza.

| adeadeliina explică (pentru anonim_4396):

Si cum il setez? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru adeadeliina):

Ctrl + P > Subtitles > "Default subtitle language" > "..." > si dai "Add"/"Remove" la ce limbi vrei...

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Deschide cu bs player. O sa apara o pagina cu subtitrari. Debifeaza engleza si bifeaza una in romana apoi da sa se descarce. Inchide pagina si o sa vezi ca se pune automat la serial.

| Kogaion a răspuns:

Daca ai cautat si n-ai gasit, cel mai probabil inca nu a aparut, mai asteapta putin si va aparea subtitrarea si in romana.

| Jem65 a răspuns:

Https://www.titrari.ro
Incearca site-ul asta!
S-ar putea sa te ajute!
Funda?