| Perkoz a întrebat:

Hei TPU am nevoie de un anime dramatic dar care sa te tina in suspans, de asemenea nu ar strica niste personaje cu puteri supranaturale. A, si sa aibă cat mai multe episoade.
Sau dori o descriere a animeului cat mai detaliată.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Incearca Inuyasha. E vorba despre doi frati: un demon complet si fratele lui care era semidemon si anume Inuyasha. Inuyasha se lupta cu cel mai puternic demon care l-a pacalit folosindu-se de iubita lui preoteasa(si nu preoteasa in sensul de sotie a unui popă

5 răspunsuri:
| Yvonnnee a răspuns:

Nana

| lisa00yuki a răspuns:

Ce spui de Magi, are 2 sezoane, primul Magi: The Labyrinth of Magic, și al doilea Magi: The Kingdom of Magic. Sunt cam multe de descris, dar pe scurt se începe cu Alibaba care se intilneste cu Aladdin care pote controla un Jin, acesta mai tirziu se dovedește a fi un magi. Magi sunt persoane cu puteri speciale ce au sa aleaga viitorul rege, aceștia ar trebui sa fie numai 3, dar Aladdin era al 4-lea ceea ce dadea de bănuit. Cei doi trec prin multe încercări, își fac noi prieteni și multe alte lucruri ce te țin în suspans mai mereu și te pun pe ginduri. Mie mi-a plăcut foarte mult și sper ca o sa îți placă și ție.

| Obreja_Anastasia_1999 a răspuns:

Зверинец - te asigur e ft bun!