| IoanaMaria20000 a întrebat:

Am o problema, de cate ori vreau sa vad un film sau serial nu pot sa-l vad full screen pentru ca merge foarte aiurea, apare subtitrarea, dar video-ul o ia inainte. nu stiu cum sa va explic. Numai un serial am putut sa vad full screen bine fara sa faca figuri. E din vina pc-ului meu sau a site-urilor?

1 răspuns:
| Deleb a răspuns:

De multe ori e vina site-ului sau chiar a browser-ului. Problema asta am avut-o si eu cu vechiul calculator, insa la mine era de la placa video.
Video-ul merge bine, nu se blocheaza, dar sonorul ramane in urma? daca da, nu e de la tine, cel putin asa cred. Lasa un link cu un video care ti-a facut probleme.