| chelule a întrebat:

Am tot vazut zilele astea ceva filme(GEN: Adolescenti, prima dragoste, petreceri etc.)
Aici sunt filmele pe care le-am vazut: The first time, Love at first hiccup, Blue Lagoon: The Awakening.
Insa vreau sa mai vad filme de acest gen pe care le-am enumerat mai sus(am mai vazut cateva dar nu mai stiu cum se numesc) insa ceva care sa fie ca cele pe care le-am enumerat mai sus ar fi ok. happy

Cele mai bune filme for primi funda e si normal. happy

Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Perks Of Being A Wallflower
Twelve
Aquamarine
Lovewrecked
Never Let Me Go
Beautiful Creatures
Upside Down
The Hunger Games

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Project x.

| chelule explică (pentru BiuL):

L-am vazut este super tare. happy Mersi

| BiuL a răspuns (pentru chelule):

Nu ai pentru ce

| Alexiss75 a răspuns:

Mie mi-a placut mult Jhon Tucker must die

| lamaiealbastra a răspuns:

Sall cateva exemple:american pie (toata seria ), the makeover, in sexcursie, Spring Breakers.

Funda pls!