| Popa_Denisa_1999 a întrebat:

Am vazut/inca ma uit la Preaty little liars si tdv si as vrea sa mai aflu si alte seriale de genu, cu adolescenti si sa fie faine

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale cu adolescenți/bune:The 100, Finding Carter, Nowhere Boys (2013),Teen Wolf, Hemlock Grove, s-ar încadra și From Dusk Till Dawn: The Series (2014),altele:Gossip Girl,The O.C.,Awkward,Blue Mountain State,mai poți încerca:The Tomorrow People,Star-Crossed, Ravenswood, Skins, The Carrie Diaries, Jane By Design, dar acestea din urmă, în mare parte anulate.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Teen Wolf
Being Human
Terra Nova
Fringe
Awake
Smallville
Doctor Who
The Lying Game