| unicorn342b a întrebat:

Am vazut la cineva pe story o filmare cu o scena dintr-un serial/film in care era o fata Emma si un baiat blond si el ii spune ceva gen,,emma if ok is somewhere around here, then you are way better them"(ceva de genul, nu am auzit foarte bine)

1 răspuns:
| Moraru_Emma_1997 a răspuns:

Incearca să scrii cuvinte cheie din serial, ori replici la search pe google. Scrie întreaga replica asa cum ti-o amintesti. Ori incearca sa spui numele personajelor, poate -poate ai o șansa sa vezi?