| blablablablablabla25 a întrebat:

Hei TPU ......am vizionat cândva un film despre o adolescenta care dorea sa își ia permisul de conducere dar nu reușește... fata era blonda și avea o prietena de culoare neagra la piele și care nu era la fel de populara ca și fata blonda dar ajunge la un moment dat mai populara decât ea atunci când este salvata de un băiat de alți doi care vroiau sa o arunce de la etaj de la terasa molului unde se afla la cumpărături cu blonda,aceasta trăia într-o casa mare alături de tatăl ei care, dacă nu mă înșel, era avocat, fata se și îndrăgostește de un băiat care lucrează pentru tatăl ei și care erau foarte apropiați deși el era mai mare decât ea...
P.S. : dacă va ajuta va pot da o scena din film..." fata merge la o petrecere unde se îmbracă într-o rochie alba și scurta .....Aceasta are drept partener un băiat care lasă impresia ca e gay... fata chiar îl și invita la ea într-o zi pentru a-l săruta dar acesta o refuza foarte "subtil" ......la acea petrecere vine și prietena ei neagra... (repet, cred ca era neagra) îmbrăcata într-o salopeta draguta iar la petrecere alături de ea dansează băiatul care lucrează pentru tatăl blondei și care o și salvase pe prietena ei... oricum acea petrecere a fost foarte ciudata laughing))
Vă rog ....cine știe sau cine crede ca știe care ar fi filmul l-as ruga sa îmi spună happy
Promit ca dau funda celui cu răspunsul corect :*

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

Clueless (1995)-Liceenele din Beverly Hills
https://www.youtube.com/watch?v=RS0KyTZ3Ie4