| kRaNNk a întrebat:

As dori sa imi recomandati cateva filme horror (am 13 ani) dar filmul poate fii si 15+ 18+. Am incercat Scary Movie(1, 2,3, 4,5) Scream (1, 2) Zombye Apocalipse, Resident Evil, The Exorcist, Halloween (1, 2) Friday the 13th, The Grudge, Paranormal Activity (4/5) si SAW, dar sincer nu ma prea sperie. Preferabil doresc filme horror care te tin cu adevarat in suspans (Puteti sa-mi recomandati orice / Nu am probleme cu speriatul, inima)

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Hatchet 1 si 2
Wrong Turn (1, 2,3, 4,5) mai ales 5.
Texas chainsaw massacre.
Hostel(mai ales 2)
The hills have eyes.

| kRaNNk explică (pentru Nanami利):

Foarte folositoare. Mersi mult; D

| Nanami利 a răspuns (pentru kRaNNk):

Cu placere.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Scary movie sunt filme de groaza nu de comedie straight face
de groaza saw (ma mir ca nu te-a speriat...) sinister, devil, insidious, silent hill, nightmare on elm street, shutter, the orphan,