| Jtedhajaj a întrebat:

Hei TPU, ați avut cândva impresia că ați urmărit un serial si ati mai face-o de multe ori? Eu da, este vorba de Got stiu ca sezonu 8 a fost un dezastru dar asta nu incurcă parcursul serialului deloc, a fost wow, multi prieteni mi-au spus de alte seriale dar nu le pot compara, vreau sa va intreb daca va mai apărea un film de genu despre westeros, white walker am auzit ceva de house of the dragon cu o poveste de 300 de ani inainte si am inteles ca primul sezon va aparea in anul 2022 nu stiu sau daca mai stiti filme cu actori din got, mai multi mi-au zis ca nu se stie daca o sa mai fie candva un serial la fel de BUN!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Vrea Amazon sa faca serial Lotr, deci posibil ala sa fie. Vom vedea. Cat despre House of the Dragon e adevarat, o sa apara in 2022.
Seriale cu actori din GoT:
The Mandalorian
Bodyguard
The Haunting of Hill House
Project Blue Book
See
Gunpowder
Frontier
Filme:
Pompeii
Spooks
Bastille Day
Black Death
Prospect

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

laughing Am ras. GOT e overhyped pana in maduva oaselor si generic fantasy pe paine. Pana si regizorii sau plictisit de el si au macelarit sezonul 8 doar ca sa scape si sa faca altceva.

| Jtedhajaj explică (pentru Wr3nch):

Ce recomanzi?

| Wr3nch a răspuns (pentru Jtedhajaj):

Vikings
American Gods
Spartacus
Westworld
Chilling Adventures of Sabrina

| Jtedhajaj explică (pentru Wr3nch):

Le vezi mai bune decat got? Daca da de ce?

| Wr3nch a răspuns (pentru Jtedhajaj):

Uite, ca sa fie clar, nu cred ca exista ceva '' mai bun''. Mie personal nu mi-a placut desi am incercat sa urmaresc serialul fara pareri preconcepute. Am mentionat seriale bune? Da. Dar nu pot zice ca is cele mai bune.