| nicoleta286 a întrebat:

Care sunt filmele voastre preferate? Dar desenele animate preferate din copilaria voastra?

5 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

One Flew Over The Cuckoo's Nest, La Vita e Bella, The Hunt, Mysterious Skin, Breakfast at Tiffany's, Her, A Clockwork Orange, A Streetcar Named Desire
Desene... Povestiri din criptă, Enigmele din Providence, Laboratorul lui Dexter, Viaţa cu Louie, Simsala Grimm, Autobuzul magic, Copiii de la 402

| OnuOnulică a răspuns:

Desene: Tom şi Jerry
Filme: The Univited (2009),The Others (2001).

| inconscient a răspuns:

Filme: Ca în Rai, Mândrie şi prejudecată, Înnebunită dupî cumpărături, Thor, Scufiţa Roşie (2011), ăăăă...
Desene animate: Avatar: The last airbender şi Legend of Korra, Ciudăţeni, deşi astea sunt noi, dar le iubesc, Marsupilami, Zâmbetul lui Sharon, Tupu, Inami, Aventurile lui Blinky Bill, Redwall, Marcelino pan y vino şi multe altele.

| TOOL a răspuns:

Pai filmele mele preferate Sunt
1 Evil Dead
2 Curierul (1)
3 A tale of 2 sisters
4 HanOver
5 Carrie
Iar desenul meu preferat este:
Curaj cainele cel fricoshappy.

| d33a15 a răspuns:

Tom & jerry
Curaj caine fricos
Fetitele powerpuff
iar filme:the first time
3MSC
Chalet girl
Waiting for forever