| Dyana14 a întrebat:

Hei TPU.
Caut de ceva timp un anime.
Da nu orice fel de anime...caut unul mai nou...prin nou nu ma refer la 2017, nu vreau foarte recente.dar nici foarte vechi.Animatia mi se pare mai misto la animeurile mai noi gen 2014, 2015 etc.
VA rog mult, tot ce vreau e un serial mai nou si care sa nu fie de 12 episoade >-<
Dati mi niste seriale mai lungi cu mai multe sezoane, gen Seraph of the end mi-a placut, post apocaliptic cu vampiri, 24 de episoade ..eh tot scurt da na.
Animeuri mai lungi si nu foarte vechi, Va ROG!

Răspuns Câştigător
| nothinginteresting a răspuns:

Ajin
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Shingeki No Kyojin
Hunter x Hunter
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
hxh si fmab sunt mai lungi, dar nu sunt chiar noi
ajin si kiseijuu nu-s foarte lungi dar sunt mai noi
iar snk a avut primul sezon in 2013 iar al doilea sezon e ongoing

3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Bleach
07-Ghost
Koutetsujou No Kabaneri
God Eater
Ao No Exorcist
Tokyo Ghoul

| tehno125482 a răspuns:

Naruto

| mikesilwa a răspuns:

DEPINDE ce gusturi aihappy
Eu ti-as recomanda:
Attack on titan, boruto, Dragon ball super(misto rau)
Daca vrei iti recomand site pe care si eu mă uit. Uite Shinobi-Fansub.ro