| BlueBird05 a întrebat:

Caut niste seriale intereseante gen: drama, supernatural, fantasy. Imi puteti recomanda unele? Multumesc anticipat!happy

11 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Ziua trădătorilor,The NeverEnding Story,Vremuri întunecate, Domnul Nimeni, Contagion: Pericol nevăzut :*:*fundapuppy dog eyes

| TheVampireDiaries a răspuns:

The Vampire Diaries este cel mai tarehappy:X:X:X:X! Apoi Pretty Little Liarshappy:X

| Daviiiiiid a răspuns:

Drama: PrimaTV--->Iubiri secrete
Supernatural:ZoneReality--->Fenomene Stranii
big griniscovery--->Murders
Sper ca te-am ajutat putin! Bft!

| florin193 a răspuns:

Daca vrei ceva sf cauta "doctor who", este difuzat si pe axn
sau "in slujba diavolului"

| Andreea1566 a răspuns:

The vampire diarieslove struck

| BlueBird05 explică (pentru Andreea1566):

Deja il urmaresc! Este genial!:X

| IloveCats a răspuns:

Misfits,Heroes,Supernatural

| CupY a răspuns:

Lie to me, prison break, stargate, dragonball. Primul este excepţional. Succes!

| BlueBird05 explică (pentru CupY):

Eu am vazut doar primul sezon din Lie to me, a fost super! (mai putin ep 12)

| Dinamovista18 a răspuns:

Cel mai supernatural este "SUPERNATURAL" happy
cel mai genial serial :X

| Lebada_Sorina_1989 a răspuns:

Daca ti.a placut the vampaire diaries
poti urmari si the originals este la fel de bun ca si the vampaire diaries .....adica amandoua sunt geniale...happy