| 666duda a întrebat:

Hei TPU cine imi poate recomanda un anime horror înafara de tokio ghoul.

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Astea sunt preferatele mele din acest gen:
1.Another(crede-ma,o sa-ti placa)
2.Parasyte
3.Corpse Party
4.Shiki
5.Blood C
6.Higurashi

| 666duda explică (pentru BlackRose03):

Iti multumesc

| BlackRose03 a răspuns (pentru 666duda):

Np
Cele pe care le-am mentionat sunt mult mai horror decat Tokyo Ghoul.
Another iti va stârni cu siguranta curiozitatea daca esti fana a acestui gen.

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Berserk, Hellsing, Atack on Titan, Vampire Hunter D, Parasyte, ElfenLied, Koutetsujou no Kabaneri, Ousama Game, Hell's Girl..cred ca astea ar fi cele mai bune.

| BlueMoon99 a răspuns:

Nu mă uit la anime-uri, însă, îți recomand toată seria Insidious. Merita!