| Hyunakim a întrebat:

Hei TPU :
De curand, am vrut sa ma uit la film horror cu un amic,dar am adormit.
Chestia este ca, am uitat cum se numea.
Filmul incepea cu un om, care i-a convins pe locuitorii unui sat sa se sinucida, sau ceva de genul, numai o fetita a scapat. Dupa cativa ani, o reporterita cu o echipa de filmari a convins-o sa se intoarca. Au innoptat acolo, iar a 2. a zi un baiat din echipa a disparut. Cautandu-l, fata avea flash-backuri, din ce se intamplase cand era mica. Dubita cu care ei venisera a disparut, si cam atat am apucat sa vad.
Daca aveti idee ce film este, va rog sa raspundeti.

DAU FUNDA ^^

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Veil (2016)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-veil-600909/

| Hyunakim explică (pentru floresdemayo):

MULTUMEEEEEEESC ❤ Habar n-ai cat m-am chinuit si l-am cautat ❤

| floresdemayo a răspuns (pentru Hyunakim):

Cu drag!
Uite, încă două filme care o să îți placă:
The Shrine (2010) și The Sacrament (2013)

3 răspunsuri:
| KinoAndreea a răspuns:

Nici amicul tau nu mai stie?