| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu am un cont de Netflix si sunt in timpul testării gratuite pentru o luna.
După această lună eu nu vreau sa plătesc si o sa-mi închid abonamentul.
Acuma ce sunt eu curios este:
Pot sa folosesc același card dar sa schimb adresa de email?
Sau o sa imi recunoasca cardul si o sa-mi spuna ca a mai fost un abonament cu el?
Sa nu imi mi răspundă cei care mi-am mai raspuns la intrebarea anterioară.
Mai vreau răspunsuri si de la altii.
Si vreau răspunsuri care sa fie adevărate.Adica sa fie testate de voi si cu explicații.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Te ia dupa IP adresa, nu dupa email.
Evident ca si cardul iti va fi refuzat, chiar daca ai mai multe IP adrese, ca esti deja in sistemul lor, chiar daca inchizi contul.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu merge cu acelasi card.

| Ineys a răspuns:

Nu poti folosi acelasi card. Gandeste-te ca astfel ai putea abuza perioada de test la infinit. Tocmai de aia ti se cere cardul cand vrei sa testezi perioada gratuita, sa fie siguri ca nu faci aceasta "smecherie".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Descarca TerrariumTV si ai mai mult decat NetFlix. Filme si seriale gratis. Partea proasta ca nu prea gasesti toate cu subtitrari si trebuie sa descarci subtitrari de pe internet. NetFlix e o gluma proasta. Auzi, 3, 5E /saptamana.

Terrarium TV. Cauta pe Youtube sau google.

| WebGhost a răspuns:

Nu poti folosi acelasi card, o sa iti zica ca e deja in sistemu lor si a fost folosit, si iti mai dau un sfat, inainte sa ti se termine perioada scoate-ti cardul din cont, o sa te taxeze automat pentru urmatoarea luna data ai bani pe el, in schimb te poti uita pe https://filmeseriale.co se vad si pe smart tv si pe ios, Android, web etc

Sa ai o zi buna