| anonim_4396 a întrebat:

Eu am cont pe Netflix si sunt in prima luna adica incerc gratuit.
Întrebarea mea este următoare.
Eu vreau sa anulez contul.
După ce al anulez si o sa vreau sa imi fac alt cont pe alta adresa de email dar cu același card..merge?
Sau nu merge cu același care chiar daca schimb adresa de email?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ai nevoie de alt card, nu de alta adresa de E mail

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Păi si nu pot face nimic in legatura cu asta?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie sa fie si alt card normal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge. Tu crezi ca sunt prosti si tu esti destept.
Ce se va intampla, este ca atunci cand vei face un alt cont cu trial de 30 de zile, te va lasa, si dupa nici o zi, o sa iti trimita mail ca ai mai avut perioada de trial, si iti ia banii direct, pentru luna respectiva.