| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, eu sunt un mare fan "Game Shaker" si as dori sa stiu cum pot da de actorii reali pe Facebook? Exemplu:Cree Cicchino o joaca pe Babe, cum pot vorbi cu ea pe Facebook? Sunt atatea persoane cu numele ei+ poze si informatii personale care ma deruteaza. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar actorii si persoanele publice, cele mai multe, nu stau pe net toata ziua sa vorbeasca cu fanii, si de regula au PR, si altcineva se ocupa de conturile lor.
Daca stateau toata ziua pe Facebook si pe internet, mai aveau timp sa studieze actoria sau sa munceasca?

Răspuns utilizator avertizat