| anonim_4396 a întrebat:

Eu vreau sa imi fac un cont de Netflix si dupa 30 de zile sa il anulez ca sa nu plătesc adica sa profit decat de cea gratuită dar nu stiu cum se procedează. Cand fac contul si bag cardul trebuie sa am neaparat banii pe abonamentul pe care il fac?
Si cum il anulez adica sa nu imi ia bani de pe el dupa 30 de zile?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e deloc naspa, habar nu ai tu cum functioneaza. Iti poti face fara probleme trial gratis de 30 zile si sa anulezi subscriptia oricand in aceasta perioada incat la finalul celor 30 zile sa nu iti ia banii.

Nu pacaleste nimeni pe nimeni.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trebuie sa ai bani pe card, doar un card valid. In perioada de 30 zile poti oricand sa opresti abomanetul in asa fel incat sa nu iti ia banii dupa ce trec cele 30 zile.

| Sn4k3 a răspuns:

Iti ia un euro la inceput (cel putin mie mi-a luat), in rest il anulezi de la setari. Poti sa o faci cu cateva zile inainte, ca tot o sa te lase sa intri pana expira luna.

| brokxy a răspuns:

Iti ia bani dupa prima zi exact dupa ce au expirat 30 zile.Nu ai cum decat sa faci cont si sa platesti.E naspa.Asa fac ei ca sa te pacaleasca.Dar incearca sa ceri de la cineva parola ca se pot conecta mai multi pe un cont.

| suntserios a răspuns (pentru brokxy):

Nu e deloc naspa, habar nu ai tu cum functioneaza. Iti poti face fara probleme trial gratis de 30 zile si sa anulezi subscriptia oricand in aceasta perioada incat la finalul celor 30 zile sa nu iti ia banii.

Nu pacaleste nimeni pe nimeni.

| Seijūrō a răspuns:

Sall.nu treba sa ai bani pe card, iti faci cont apoi anulezi abonamentul, o sa ramai cu cele 30 de zile, abonamentul in poti anula de la setrarile contului sau daca il descarci pe andorid din magazin play.