| Lala_Gabriela_1998 a întrebat:

Hei TPU imi puteti recomanda niste filme avand in vedere ca nu vreau de groaza dar ma uit la the vampire diaries twlight nu foarte foarte romantice ci cu actiune romantism comedie drama imi place drama foarte mult deci astept raspunsuri cat mai multe filme a si imi plac si filmele harry potter si etc big grin

8 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Supernatural
Teen wolf
One tree hill

| Lala_Gabriela_1998 explică (pentru ascovit):

Teen wolf am vazut primul eps da acum numai merge siteul peteava si imi trebuie cont vplay si nu am deci nu pot sa l vad

| ascovit a răspuns (pentru Lala_Gabriela_1998):

Atunci de ce nu iti faci cont pe vplay? E gratis. In plus, cred ca se mai gaseste si pe alte siteuri de seriale online.

| Lala_Gabriela_1998 explică (pentru ascovit):

Nu stiu cum sa mi fac

| ascovit a răspuns (pentru Lala_Gabriela_1998):

Cand dai la vplay in coltul drept de sus este undeva "inregistrare". Apesi acolo si cred ca te descurci dupa happy
Succes!

| Lala_Gabriela_1998 explică (pentru ascovit):

Mersi :*

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,eu ti-as recomanda
''a walk of remember''
''vrei sa te mariti cu mine ''

| mario1988 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Scarry Movie nu e nici de groaza in cat sa nu mai iesi din camera, este si foarte amuzant