| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU ma uit la serialul Teen Wolf si sunt la sezonul 3. Dar sunt nedumerit cu ceva.Prin episodul 1 sau 2 o fata o intreaba pe mama lui Scott :Unde este Alpha sau ceva de genul.Iar mama lui Scott ii zice:Ce treaba ai cu Derek? Si ia ii spuse :Nu Derek, Scott McCall ceva de genul.Si intrebarea mea estebig grinece a spus ca este Alpha? Iar mai incolo ii spune varcolacului cu ochelari:
-Stiu ca tie frica de el. _Dece s-imi fie frica de un adolescent? _Tie frica de ce barbat va deveni.Si a doua intrebarebig grinece ar deveni asa puternic Scott? Adc el doar a fost muscat exact ca toti ceilalti.Sau avea de cand s-a nascut puteri de varcolac si nu stie?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Si eu ma uit la Teen Wolf daca vrei niste informati ia id meu : onu_onulica98

| Lavi22 a răspuns:

Scott este mai special.O data la nu stiu cate secole un varcolac beta se poate transforma in alpha fara sa fure puterea.Se numeste "varcolac adevarat" sau ceva de genul