| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU pana la urma credeti ca Naruto si Sakura vor fi impreuna cum au fost Minato cu Kushina(cum au facut-o parintii lui).
Adica mama lui Naruto seamana la comportament foarte mult cu Sakura si tatal logic la fel ca Naruto laughing dar Sakura il place pe Sasuke sad Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ღHinataღ a răspuns:

Ce spui tu acolo, sunt teorii fără sens!
Dacă te uiţi ''peste'' episoade, normal că gândeşti aşa.
Dacă eşti mai atent îţi vei da seama că Minato seamănă cu Hinata. Amândoi sunt nişte ''stalkeri''. Iar Naruto, are un temperament vulcanic, ca şi Kushina.
Kishimoto a făcut mai multe momente NaruHina, decât NaruSaku. În plus, Sakura a afirmat că încă îl place pe Sasuke.
Oricum, nu ştiu de ce dracu o mai ţine pe Sakura aia, că şi aşa e vai de ea! Sper să moară în război.
O zi bună! ^^

| anonim_4396 explică (pentru ღHinataღ):

Da raspunsul asta il asteptam intr-adevar stiu ca toti ati zis de Hinata chiar si motivul dar mi-ai dar peste cap teoria dar raspunsul tau imi place(nu ca-m sti ce se va intampla)

| Giulia97Anna a răspuns (pentru ღHinataღ):

Mama lui Naruto i-a spus inainte sa moara, ca el sa-si gaseasca o femeie la fel ca ea, mda deci Hinata seamana cu Kushina -_- fani retardati de NaruHina ce sunteti!

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca va fi in sfarsit cu Sakura, Naruto laughing. Asa banuiesc eu tongue Si asa si sper... Daca Naruto nu o ia pe Sakura o sa o ia pe Hinata, si sincer sa fiu nu mai suport fetele de genul "Vai vai sunt mica si draguta nu ma pot tine pe picioare singura, de parca am 2 anisori, si trebuie sa ma prefac ca ma doare ca baietii sa vina sa imi alinte durerea" Si care nu pot sa zica un cuvant fara sa se balbaie ca le e prea frica straight face Deci eu chiar nu mai suport genul asta de fete, sincer tongue

| DoRinCoDrIn a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca o sa o ia pe Hinata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci numai Hinata am inteles dar daca na Naruto ar salvao pe Sakura si oricum Sakura are ceva sentimente din cate am vazut de cand a plecat Sasuke eu as fi vrut sa fie doua cupluri asa.
Naruto-Sakura
Hinata-Sasuke

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si cu toate ca ati ales Hinata dar credeti ca se va indragosti cel putin de ea si totusi numai daca se va mai schimba ca nu sunt potriviti(bine mi-ar placea sa fie impreuna)

| Tibi1999 a răspuns:

Naruto din cate vad in shippuden nu prea se mai uita la sakura eu votez pentru hinata laughing are big boobs(pentru el)

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Tibi1999):

Nu the "boobs" conteaza intr-o relatie, ce numai pentru. asta o iubeste sau cumva ii iubeste "boobs", si nu pe ea.Baieti...

| Sayuri a răspuns:

Daca Naruto va fi cu Sakura, ce se va intampla cu Sasuke si Hinata?

| SkyNets a răspuns:

Sasuke o sa vina din nou in echipa 7 si v-a lupta alaturi de ei, iar orocimaru si toti ceilalti hokage vor fi readusi inapoi la viata, iar naruto se va uni cu noua cozihappy

| DoRinCoDrIn a răspuns:

Cred ca Naruto o sa o aleaga pe Hinata

| DoRinCoDrIn a răspuns:

Cred ca Naruto o sa o aleaga pe Hinata.

| ElenaGabriela a răspuns:

Buna! Posibil, dar eu cred ca va ramane cu Hinata, deoarece Sakurei ii place de Sasuke, si Hinatei de Naruto tongue.

| anonim_4396 explică (pentru ElenaGabriela):

Dar conteaza doar dorinta fetelor? laughing) Spui asta pentru ca esti fata phbbbbt In plus, fiecare crede cum vrea... Doar Hinata i-a zis cand se lupta cu Pain, i-a zis lui Naruto ca il iubeste, dar el nu a facut nimic, si nici nu cred ca va actiona la acele cuvinte laughing Naruto o place pe Sakura din prima zi de academie laughing Eu sper sa ramana cu Sakura... tongue

| Dope a răspuns (pentru anonim_4396):

Aham... Nu! N-a făcut nimic! -.-"
S-a transformat, şi era să distrugă satul.
Şi nu, n-a făcut nimic!

| anonim_4396 explică (pentru Dope):

Ma refer actiuni gen "Si eu te iubesc" straight facewinking laughing