| Annutzica a întrebat:

Puteti sa-mi povestiti si mie ce s-a intamplat in ultimul episod Pariu cu viata?

1 răspuns:
| valentinamarinamary a răspuns:

Paii..iti spun pe scurt ca nu prea am timp...andrada a gasit pe unu care se numeste mugurel cu care anca poate sa-l faca gelos pe Vlad deoarece si lui mugurel ii placea de doris si voia sa o faca geloasa deoarece eu nu vad cum ca a zis ca nici nu-l baga in seama, in fine, in trupa trebuie un partener si pentru gio si vine muguras asta si anca a zis ca danseaza ea cu el si Vlad face o fata.laughing. dupa anca si mugurel cand il vad pe Vlad se iau de mana si isi spun ceva dupa se imbratiseaza si Vlad intra in ei si spune scuze nu v-am vazutlaughing dupa mara si copii nu mai pleaca din casa ca mara l-a inregistrat pe sandu cand spunea ca a planificat totul si cu asta il are la mana iar sandu nu mai are deloc bani si se baga la poker la gioni cu andrei, iubitu lu andreea radulescu si gioni andrei castiga si gioni vrea bani care ia imprumutat lu sandu ..aia de la poker plus aia din inainte ..asa sandu e nevoit sa se duca la gica acasa si sa-i fure bani castigati lu andrei si in acel timp se vede cineva in casa si el trage cu pistolul si din greseala a impuscato pe gio ..bogdan avea mare nevoie de draguri si era ascuns la raphael acasa dupa sandu cand a vazut pe cine a impuscat a fugit si bogdan s-a dus langa gio ca ..na a pus mana pe pistol din greseala si a lesinat ca ii era rau oricum.cu pistolu in mana si asa se termina.a gica vine primit din nou in politie si raphael e prins de boby ..andrada devine tot mai buna prietena cu anca si canta o melodie de fata cu bunicul ancai si mara ..cam atat imi amintesc aa si anca si Vlad canta o melodie plangand ...si Vlad ii trimite ancai mereu mesaje ca o iubeste si etc ..anca a zis ca 18 ..atat pentru alkm ..scz dar nici nu am timp hai te pup pa