| kryys a întrebat:

Hei TPU, sper ca ma puteti ajuta.happyAm vazut acum ceva timp un film dar nu imi amintesc cum se cheama.Stiu ca era un film francez cu o fetita(mi se pare ca o chema Angie) a carei familie a fost omorata si ea a fost salvata de un barbat mai in varsta de cat ea, iar ea s-a indragostit de el.Va rog mult daca stiti titlul filmului sa mi-l spune-ti si mie. big grin mersi :*

Răspuns Câştigător
| spxinsane a răspuns:

Singurul film care îmi vine în minte (după descriere) este :

Leon
http://www.imdb.com/title/tt0110413/

Dar aici pe fată o chemă Mathilda (Natalie Portman)

2 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Cu placere happy

| kryys explică:

Ala e!big grin mersi mult :*