| nexus9710 a întrebat:

Hei TPU, stie cineva niste filme de groaza, adevarate? gen sa fie urate rau, de preferabil mai vechi, ca alea sunt cele mai bune happy, dau funda cine imi zice niste filme horror in adevaratul sens

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Incearca seriile Final Destination, Saw, Wrong Turn si vezi daca sunt pe gustul tau. Hostel e un alt horror realist. Lista e lunga si, daca esti interesat, iti voi da si alte titluri.

| DjAlexxCK a răspuns (pentru dannyel86):

Mie nu-mi se par de groaza... mai degraba sunt scarboase. Daca zici ca Hostel e realist inseamna ca chiar ai vazut la viata ta numai 10 filme, hostel e de **** happy

| dannyel86 a răspuns (pentru DjAlexxCK):

Prin "realist" am vrut sa fac distinctie de filmele cu vampiri, varcolaci, fantome, fiinte extraterestre etc. Daca unii au inteles altceva, e problema fiecaruia. happy Pentru tine sunt scarboase, mie mi se par reusite pentru genul horror gustat de mine. Am vazut destule filme, nu doar 10. happy

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Saw, nightmare on elm street, sinister, conjouring, insidious, devil

| Dariusuu a răspuns:

The Conjuring (2013)

Recomand!

| Grimmjow69 a răspuns:

Evil Dead (2013),Texas Chainsaw 3D (2013),The Purge (2013),Carrie (2013),Warm Bodies (2013),Mama (2013),World War Z (2013),The Conjuring (2013),Insidious: Chapter 2 (2013),Stoker (2013),Dark Skies (2013),The Wicked (2013),Dark Circles (2013),7500 (2013),The Last Exorcism Part II (2013),The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia (2013),BioShock (2013),Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013),Curse of Chucky (2013).

| DjAlexxCK a răspuns:

The haunting in connecticut
Evil Dead (1982)
Nosferatu
A nightmare on Elm Street ( filmele vechi )
The omen ( originalul)
Daca vrei horror pe bune... incearca A Tale of Two Sisters ( sunt 2 variante : americana si japoneza ) vizionare placuta big grin