| Cosmina361 a întrebat:

Stiti filme in care se sinucid persoane gen nu de rezolvare a crimei? Am vazut multe filmulete cu asemenea continut dar nu am gasit filmele. Am vazut deja 13rw sau remember me

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Disconnect (2012),2:37 (2006),Chatroom (2010),The Virgin Suicides (1999),The Last Word (2008),Two Lovers (2008),Before I Disappear (2014),A Long Way Down (2014),The Suicide Theory (2014)

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ai ganduri ascunse si ne spui pe ocolite!?winking laughing

| Cosmina361 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Da pentru ca pun pariu ca va intereseaza pe toti! laughing))))

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Cosmina361):

Sa mori de dorul meu nu-i un pacat; stiu ca ma iubesti.winking laughing tongue

| Marton_Bogdan_1990 a răspuns:

DeepInternet...