| Pisica18a a întrebat:

Hei TPU, știți seriale în genul "Constantine(2014)",cu mai multe sezoane?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Constantine(2014) este serial facut dupa filmul cu acelasi nume din anul 2005.
Exista si un serial animat Constantine: City of Demons (2018)
Cred ca cel mai apropiat serial de ceea ce vrei tu este serialul Supernatural (2005- prezent, continua) este al naibii de lung, https://www.imdb.com/title/tt0460681/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

HArmlock grove, the vampire diaries, teen wolf, demonii lui da vinci, sleepy hollow serialul

| faramatania a răspuns:

Dominion