| Cosmina361 a întrebat:

Tocmai am terminat cel mai super serial, Teen Wolf și simt ca viata mea s-a terminat logic. Asa ca vreau sa îmi recomandati seriale la fel de faine și terminate deja, adică sa nu mai apară episoade, în afara de tvd

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove,Lost Girl,Bitten, From Dusk Till Dawn: The Series,Supernatural, Midnight, Texas, mai încearca și Shadowhunters: The Mortal Instruments, dar nu-i terminat sau The Magicians sau Damien (mini-serie).Îti mai recomand The Passage (este la început, dar promite)

| J0B0MAT a răspuns:

The originals

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter
weeds
desperate housewifes
the goldbergs
breaking bad
lost

| theforceofgood a răspuns:

24 (2001); Game of Thrones; Vikings; La casa de papel; Caracatița;

| VreauSaFiuMilitar a răspuns:

13 reason why, riverdale, la foret, the mentalist, breaking bad, atypical, stranger things.

| oParadox a răspuns:

Stiu cum te simti, eu inca mai am vreo 3 4 episoade si refuz sa-l termin laughing). Incearca Shadowhunters doar ca nu e terminat inca, apare in 2 luni sez nou, dar ai 3 sezoane la care sa te uiti intre timp...
P.S nu cred ca am vazut ceva care sa se compare cu teen wolf, poate doar the tomorrow people doar ca acesta are un sezon. atat tongue

| Cosmina361 explică (pentru oParadox):

Am vazut shadowhunters primul sezon cred dar caut ceva terminat ca nu am rabdare sa apara o data pe saptamana cate un episod ca ma uit la 5 episoade pe noapte laughing)))

| oParadox a răspuns (pentru Cosmina361):

Incearca tomorrow people sau Beyond

| Mihai4455 a răspuns:

Iljimae(Hotul Fantoma)