| EmmaBella a întrebat:

Hei TPU, tremur toată, m-am uitat la un film de groaza, care parea ca se termina frumos, dar, la final a murit toata lumea...mor de frica, mai ales ca astazi e 13 zi blestemata, si m-am uitat la film dupa 00:00, atunci s-a terminat, imi e super frica, am inceput sa respir repede, ma doare capul, nu stiu ce sa fac.A inceput sa imi bata inima cat de repede, acum m-am linistit putin, dar nu ajuta. Va rog spuneti-mi ce pot face sa uit acel film. daca vreti sa ramaneti si voi traumatizati uitaţi-vă la,, Tarata in iad"is ceva mai mica de aia imi e frica. Funda (logic)

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Noi nu vrem...

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Tu vorbesti de filmul drag me to hell 2009 laughing
Pai ala e film de groaza? eu cand l-am vazut ma pufnea rasul la baba aia cu toate ca filmul este excelent facut film foarte bun. Nu este un film care sa te sperie asa rau. Am vazut altele si mai urate si sunt doar niste filme daca stai sa te gandesti. Daca vrei sa vezi filme sau seriale ar trebui sa te uiti la cele normale despre adolescenti, comedii, muzicale si cand vei mai creste ai putea sa te uiti la filme de groaza cu toate ca filme bune nu prea se mai fac decat foarte rar la capitolul asta

| tpuuser999 a răspuns:

Sunt barbat in toata firea si nu am mai vazut un film de groaza din liceu, asa ca trebuie sa te intreb: de ce te-ai uitat? Daca nu iti face nicio placere, uita-te la altceva. Exista comedii, actiune, aventura, drama, comedie si tu te chinui cu horror...

Nu stiu daca te ajuta cu ceva, pentru ca aceste filme sunt facute sa activeze exact zonele de nesiguranta si frica, dar nu am intalnit pana acum pe nimeni si nimic care sa-mi confirme in lumea reala fricile din copilarie sau din aceste filme. Vineri 13, fantome, demoni, superstitii, blesteme, nimic nu e real.

Daca vrei sa continui cu filme horror din oarece motive, iti recomand serialul Supernatural. Nu este horror, subiectele sunt tratate mult mai elegant, si la final binele invinge intotdeauna... sau pe-aproape.

| iAMVi a răspuns:

N-am rezistat sa ma uit la acel film decat cateva minute, si stii de ce? Pentru ca este un film de rahat laughing
Uita-te la vlog-uri amuzante, sigur o sa ajutewinking

| EmmaBella explică:

Nu eu am pus acel film, ma rog asta a fost mai demult cu Tarata in iad. Aseara am vazut un film pe Pro Tv, am schimbat doar de curiozitate, si nu mi-am mai putut lua ochii de acolo. P. S am 16 ani.