| Nanami利 a întrebat:

Va fi un film in premiera la cinema,horror, si e nerecomandat sub 15 ani.Cand mergi acolo iti cere buletinul sau ceva sa vada daca ai 15? Adica eu am 15 ani, dar ceilalti cu care merg au 14.Ne lasa asa?

6 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Pai cred ca depinde daca ai noroc sau nu adica eu cand mergeam la cinema city pitesti nu ma intreba e un tip de treaba acolo am inteles de la niste prieteni ca au mers la un film si i a lasat chiar daca aveau sub limita de varsta impusa daca te duci tu si cumperi bilete si pentru ei ar trebui sa fie ok asa facea tata. Apropo cum se numeste anm-ul din poza ta de profil?

| Nanami利 explică (pentru Bobby711):

Kamigami no asobi.

| Bobby711 a răspuns (pentru Nanami利):

Multumesc frumos tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Gamex_Gamex_1946 a răspuns:

Hunter e un film care merită văzut e un tip care i-a murit soția și față și nu mai are pentru ce trăi în timpul unei apocalipse el nu mai ar un rost el traieste pentru răzbunare îl ține în viață ură

| Gamex_Gamex_1946 a răspuns:

Sau încearcă un anime (desene)gen horor îți va place știu ca tise pare stupid dar dacal vezi îl vei iubi și vei vrea mai multe
[] anime zombie
Highschool of the dead
Super tare îmi dai funda plizzz și te voi ține la. Uretn cu filme ai altele...