| Hyunakim a întrebat:

Văzusem odată un comentariu al unui film, însă nu mai știu cum se numește și am nevoie de ajutor prentru a-l găsi.
Acolo fiind vorba despre un cuplu, care primeste pe rând în casă: 2 bărbați (reprezenările lui Abel și Cain), și tot felul de oameni, care le distrug casa și le mănâncă bebelușul de viu (având legătură cu moartea lui Iisus).
Casa lor arde la sfârșit, iar femeia nu realizează ceea ce i se întâmplă și nu poate riposta, din cauză că aceasta este întruchiparea pământului.

Răspuns Câştigător
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Mother 2017, e greu filmul, vizionare placuta

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Daca vrei sa-ti pierzi timpul sau iti plac filmele despre nimic, Mother se numeste.