| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU verisoara mea cauta de ceva vreme (mai mult de o luna) o telenovela argentiniana doar ca nu a vazut decat faze cu ei doi si tot ce stie e ca el era vanzator de costume si ea a venit acolo si la intalnit asa s-au cunoscut si alta faza era la o petrecere ii s-a rupt breteaua si el s-a dus in baie dupa ea sa o ajute ei erau bruneti amandoi la par si telenovela nu era veche sper ca ma puteti ajuta, ar insemna mult pentru mine sa pot sa o ajut pentru ca suntem certate si daca as ajuta-o ne-am impaca please

2 răspunsuri:
| francut a răspuns:

S-ar putea sa fie doar reclama la un nou serial. Pana nu apare, nu poti face nimic.

| telenovelistasiempre a răspuns:

Poti da mai multe detalii? Cum ar fi din ce an e macar sau alte detalii ce mai stii.