| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un serial cu regrete. Ma rog, vreau sa fie ceva in care protagonistul suferă. Ceva gen 13 reason why.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bates motel
Mr robot

| Clorox a răspuns:

Daca vrei regrete uita-te la American Horror Story sezonul 1, este plin de suferinta si regrete!

| C._Madalin_Andrei_1999 a răspuns (pentru Clorox):

Mersi. O sa încep chiar de azi

| Daniel9988 a răspuns:

In primul rand, esti sadica.In al doilea rand, vizioneaza,, The Clearing''.Nu numai protagonistul are regrete.laughing) Dar mie mi-a placut filmul foarte mult.

| C._Madalin_Andrei_1999 a răspuns (pentru Daniel9988):

In primul rand sunt băiat

| Daniel9988 a răspuns (pentru C._Madalin_Andrei_1999):

Scuze,nu m-am uitat la nume.Am vazut fata in prim-plan din fotografia de profil.Sorry.