| Zuza_3022 a întrebat:

Hei.Ummmm. Mi am luat aplicatia wattpad si vreau sa citesc o carte pe ea. Povestea are vreo 3 carti,si acum sunt la a treia carte. Problema este ca nu pot sa o citesc pe telefon cu toate ca, prima cartea si a 2-a am putut sa o citesc. Va rog un raspuns cat mai repede. Mersi.

1 răspuns:
| Daniela_Oana_1991 a răspuns:

Poate difera formatul fisierului uitate la setari si daca e nevoie informeaza-te pe net de ce fel de program sau app ai nevoie.