| Juviia a întrebat:

Hei!

Voua va place seria de filme Harry Potter? Mie sincer imi place

11 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Daaaa.Prevăd că îmi va plăcea şi seria Fantastic Beasts.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu pot sa spun ca imi plac, dar nici nu le urasc. Nici nu stiu daca le-am vazut pe toate.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu prea.

| justanotheruser99 a răspuns:

Da, insa trebuie sa recunosti ca nu se compara cu cartile, care sunt pur si simplu geniale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a placut, dar nu e cine stie ce

| Felissa13Eden a răspuns:

Harry Potter is life,Harry Potter is love.
Am citit cartile,vazut filmele de un trilion de ori, mi-am luat pandantive cu Horcruxurile, am bratari, sunt membru pe potterhead.
Da, ador tot ce tine de lumea vrajitorilor de la Hogwarts. big grin

| Andreeaioan115 a răspuns:

Nu imi place deloc Harry Potter.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Sa imi placa? O ador.Am citit si cartile si am vazut si filmele...are "acel ceva" care te tine mereu cu sufletul la gura si te captiveaza.

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Iubesc tot ce conține numele ăsta!

| Anonymous412 a răspuns:

O ADOR.
Am citit cartile.
Am vazut filmele.
Am jucat jocurile.(Si pe consola si pe pc)