| Clarissaaz a întrebat:

Hei happy. Vreau și eu câteva sugestii de filme animate [comedii] gen Ice Age, Stă să plouă cu chiftele laughing, Despicable Me, ceva de genul laughing. Mersi happy

4 răspunsuri:
| membrucac a răspuns:

Uite aici. http://filme-dublate.blogspot.ro/? m=1 Funda!

| Stoleru_Andrei_1975 a răspuns:

Kung-Fu Panda e cel mai amuzant desene uitate funda?

| FeelTheRain a răspuns:

Buna!
Mie mi-a placut mult Frankenweenie (2012) asa ca iti recomand acest film. Iti recomand si Rio, este tare... eventual si Zambezia, Free Birds si Turbo.

Vizionare placuta si o zi buna!

| abc123def456 a răspuns:

Up!, Wreck it Ralph, Cars, Planes, Wall-E, Toy Story, The Incredibles, Monsters University, Kung Fu Panda, Ratatouille, Rio, Lilo & Stich etc.