| dianaa8 a întrebat:

Hei! Vreau niste seriale gen Skins si Skam, subtitrarea poate sa fie si in engleza.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale cu adolescenți:Blue Mountain State,Bunheads,Awkward, Finding Carter, Jane By Design, The Carrie Diaries, Shameless

| dianaa8 explică (pentru faramatania):

Poti sa imi dai si un site unde gasesc Awkward subtitrat, te rog!

| faramatania a răspuns (pentru dianaa8):

Nu,doar fără subtitrare dacă vrei, îți trimit link-ul prin mesaj privat. Oricum este o problemă să-l găsești chiar și așa.

| dianaa8 explică (pentru faramatania):

Lasa, merci oricum.

| faramatania a răspuns (pentru dianaa8):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

6 răspunsuri:
| DariaHàhaa a răspuns:

N-am auzit de serialul asta, dar iti recomand:

-Pretty Little Liars

-Breaking Bad

-13 reasons why

-How to get away with murder

-Riverdale

Sunt foarte bune, tot daca nu sunt genul pe care probabil il voiai, dar incearca experiente noi lol nigga

| dianaa8 explică (pentru DariaHàhaa):

Skins si Skam sunt seriale in care este prezentata viata unor adolescenti. PLL, 13RS si Riverdale le-am vazut, iar restul nu prea mi se par interesante.