| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vreau si eu niste filme triste de dragoste care sa ma faca sa plang. Funda

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| faramatania a răspuns:

Never Let Me Go,Now Is Good,Sweet November,Remember Sunday,Dear John,One Day, Keith, A WalK To Remember, Remember Me, The Last Song

| einenebun23 a răspuns:

Love Story.

| Anonim0078965 a răspuns:

Tres metro sombre de cielo

| Freedom_1119 a răspuns:

Now is good
Message in a bottle
P.S. I love you
Notebook

| IcsX a răspuns:

T.re metri sopra il cielo 1/2
hachiko (prea frumos filmul)

Filme stiu multe, dar astea m-au atins pe mine happy

| anonim_4396 explică (pentru IcsX):

Am vazut Hachiko, este super frumos si trist sad

| Dianaaaa00 a răspuns:

Charlie St. Cloud-o sa te faca sa plangi. big grin

| MihaelaCazac a răspuns:

Nu stiu daca o să-ți placă, mie îmi plac foarte mult filmele acestea!
A walk to remember
Remember me
the last song
Here on earth
one day
now is good
never let me go!

| printesa90tha a răspuns:

Aashiqui 2 o sa iti placa la nebunie si o sa si plangi happy fundditza

| Alegzandru1999 a răspuns:

Titanic. Crede-ma plang de fiecare data cand ma uit la el. Crede-ma, e o capdopera cinematografica.

| Mada5050 a răspuns:

Now is good, The notebook, A walk to remember, Love story, Pretty woman, Pride and prejudice.