| Anonim13777 a întrebat:

Hei,vreau si eu seriale cu politisti,dar in afara de csi, rizzoli &isles, blue bloods. Funda

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Hannibal, Lie to me, The mentalist, CSI, suits, how to get away with murder, stalkers.

| faramatania a răspuns:

The Killing, Fargo, Spiral (Engrenages), Bones, Hawaii Five-0, The Red Road, Secrets And Lies, Blindspot

| dannyel86 a răspuns:

Hawaii 5-0. Asta urmaresc eu acum si ma apropii de finalul sezonului 5. Daca nu l-ai vazut, merita sa incerci un episod.

| J0B0MAT a răspuns:

Child 44

| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Poti incerca : Fargo, Line of duty, Brooklyn Nine-nine.
Vizionare placuta!

| iSwag a răspuns:

CSI. Oricum, banuiesc ca-l stiiwinking

| Anonim13777 explică (pentru iSwag):

Am zis mai sus ca le stiu pe toate, nu stiu ca ce mai raspunzi

| iSwag a răspuns (pentru Anonim13777):

Oh, scuze. Nu am vazut. M-am uitat doar la "seriale cu politisti", am vazut ca ai zis de Rizzoly&Isles si m-am gandit ca CSI e similar. Nu am vazut ca ai scris si tu :/

| Kandia15 a răspuns:

The mentalist si Criminal minds iti recomand