| Stefys130 a întrebat:

As vrea să mă uit la Violetta sezonul 2 si nu pot da de el. Nu ştiţi voi cumva unde m-aș putea uita? Va rog ajutati-ma, dau FUNDA!

12 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

De ce naiba ai vrea sa-ti distrugi viata?

| Stefys130 explică (pentru Samariteanul):

Dece mi-aş distruge viaţa? Nu inteleg?

| Samariteanul a răspuns (pentru Stefys130):

Deja imi pare rau de tine.

| Stefys130 explică (pentru Samariteanul):

Dece ti-ar părea rău? Dacă mă uit la denese nu sunt o distrusă, fac şi eu multe lucruri obisnuite, dar imi place să mă uit la tot felul de desene şi filme, de asta trebuie să faci tot ce-ti place indiferent de cine te judecă.

| Samariteanul a răspuns (pentru Stefys130):

Ma rog, cum zici tu.Continua asa si ai sa vezi unde ajungi.

| Stefys130 explică (pentru Samariteanul):

Adică? Unde as putea ajunge? Ești o persoană foarte dramatică

| Samariteanul a răspuns (pentru Stefys130):

Nu stiu, pai mie mi se pare ca serialul acela iti deschide poarte spre multe telenovele de 2 bani care iti irosesc timpul si-ti strica minte.parera mea e ca poti gasi lucruri mult mai bune de facut cu tipul tau liber.

| Stefys130 explică (pentru Samariteanul):

Da ai şi tu dreptate cu asta. dar mie îmi face plăcere să-mi petrec timpul uitandu-ma la seriale. Tu de exemplu ce faci in timpul tău liber?

| Samariteanul a răspuns (pentru Stefys130):

Citesc carti, vorbesc cu prietenii sau stau pe pc pe Youtube sa ascult muzica.

| WolfYTB a răspuns:

Da in fiecare zi pe Diseny Channel la ora 00

| Adytzu64 a răspuns:

Il mai da seara pe DIsney Channel dar destul de tarziu.