| mariannkas a întrebat:

buna TPU. as vrea sa ma uit si eu la un film bun horror. ma puteti ajuta? Imi plac alea gen cu case bantuite, cu excursionisti... "cu excursii" as vrea mai mult. " cum e vacanta mortala sau wrong turn sau the hills have eyes ceva de genu. friday the 13th. the hill run red.

7 răspunsuri:
| MirunaC a răspuns:

Eden Lake e foarte frumos si la fel si Don't be afraid of the dark.Amandoua sunt horror insa primul este foarte foarte tare:X

| mariannkas explică (pentru MirunaC):

Don't be afraid of the dark l-am vazut si a fost OK, am sa incerc Eden Lake. sper sa fie frumos. big grin

| Uraniu a răspuns:

Mirrors, Mirrors 2... ma uitam de revelion cu niste prieteni si ne era frica dupa sa mergem la baie laughing... ne era frica de orice reflexie happy

| mariannkas explică (pentru Uraniu):

Din pacate, am vazut ambele partzi! big grin laughing

| badgirl22 a răspuns:

Uite-te la hostel si hostel 2. e destul de horror, e cu excursionisti si mult sange.dar doar daca ai 15 ani macar

| mariannkas explică (pentru badgirl22):

Am vazut toate partile "Hostel"! Sunt 3, nu 2winking

| Aperfectcircle a răspuns:

Exorcist,Drag me to hell,Silent hill, The rite, 11-11-11