| anonimaa_4475 a întrebat:

>Heii.big grin< Voua va place NiNi?big grin mie mi-a placut la nebunie pe la inceput. dar dupa ce a facut si pauza dintre sezone. mi se pare prea plictisitor.si este ca o telenovela. parca copii se uitau la desene animate nu telenovele.nu pentru mine. dar zic asa ca fapt de verslaughing)
P. S.:Voi ce parere aveti? tongue Fundaaabatting eyelashes :*

Răspuns Câştigător
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Mie mi se pare jalnic, ca niste oameni in toata firea sa se prosteasca in halul asta la tv. Zici ca alt serial nu se mai putea face? sau cum vine? nu inteleg. Si sunt si foarte multi obsedati de acest serial.
PaPa PuP

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Ca-si pierd timpu' cu prostii de-astea

| cipailina a răspuns:

Cam asa sunt si eu, imi placea, dar nu ma uitam foarte des insa dupa acea intrerupere cand vad ca incepe serialul schimb programul ...telenovele se pot vedea pe acasa tv nu e nevoie sa ne bage si pe Disney Channel, doar pentru ca pun telenovele nu ne umple de dragoste sau ne face mai iubitori laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi prea place. happy