| diiia05 a întrebat:

De cateva zile incerc sa imi dau seama cum se numeste un film pe care l-am vazut in urma cu cativa ani, dar nu pot. Filmul incepea cu un baietel pe care l-a lovit masina, iar acesta a murit. Pe parcursul filmului spiritul baiatului isi bantuie familia si mai ales pe verisoara lui pe care incearca sa o omoare, arucand-o de la etaj. Filmul se sfarseste cu mama baiatului care naste 2 gemeni, intr-unul incarnandu-se baietelul. Imi puteti spune va rog cum se numeste filmul? Dau funda, mersiiii :*

Răspuns Câştigător
| digital7shady a răspuns:

Imi amintesc si eu, cred ca David se numea filmul(stiu sigur ca asta era numele baietelului). L-am vazut pe la 10 ani, m-a speriat rau. laughing
EDIT: "Haunting Sarah" se numeste filmul. happy

2 răspunsuri:
| digital7shady a răspuns:

P.S. "Haunting Sarah" se numeste filmul. happy