| Mojo1 a întrebat:

Heii...De ceva timp ma uit la un serial anime(Naruto)
Am si eu cateva intrebari pentru cei care s-au uitat.(Tin sa mentionez ca ma uit de la primele episoade cand ei erau mai mici.)
Am vazut pe youtube tot felul de filmulete de dragoste intre Naruto si Hinata sau Sasuke si Sakura,dar de cand tot vizionez acest serial vad doar lupte etc.
Vor fi Sasuke si Sakura impreuna,sau Naruto si Hinata?
Daca da, in ce episoade sau macar un link.Pls. :'( Dau >fundita.:"

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hei! Te anunt ca anime-ul "Naruto" (ambele serii) nu pune accent pe genul romance, ci pe lupta, aventura, prietenie, tradare.
In toate cele aprox 600 de ep doar cateva momente in care se incerca (esuata) impartasirea iubirii.

| Albert9928 a răspuns:

Deocamdata nu au fost impreuna dar va urma ca Naruto si Hinata sa fie impreuna. Sasuke nu prea o place pe Sakura dar intr-un final vor fii si ei impreuna eu iti sugerez sa te uiti incontinuare la serial ca este destul de frumos happy