| B3b3lusha_4233 a întrebat:

Imi recomandati si mie cateva seriale bune de vizionat?. M-am uitat la Gossip Girl, Pretty Little Liars si The vampire diaries si recent m-am uitat si la Twilight. As vrea un serial care sa fie tot in genul serialelor mentionate cu drama si dragoste, care mi-l recomandati?
Cel mai bun primeste fundita:*

Răspuns Câştigător
| CarlyZ a răspuns:

1. Survivor
2. The Amazing Race
3. So You Think You Can Dance
Cele trei fac parte din categoria celor mai mari "generatoare" de emotii si manifestari, si ma fac sa traiesc intens momentul.
4. Person of Interest – a fost si cel mai asteptat serial de catre mine, iar ceea ce am vazut mi-a depasit asteptarile. Iubesc totul la el, incepand cu personajele, scenarilul, si terminand cu detaliile.
5. Grey’s Anatomy – desi a ajuns la sezonul 9, continua sa ma surprinda placut, iar personajele parca au ajuns parte din familie. Plus ca datorita acestui serial am descoperit TvBlog.
6. The Mentalist – in mod deosebit pentru farmecul personajelor.
7. Game of Thrones – face parte din categoria ce o iubesc eu cel mai tare, iar ecranizarea este superb realizata.
8. Spartacus – imi plac foarte mult legendele, iar ecranizarea este captivanta si interesant realizata.
9. 2 Broke Girls – e serialul in fata caruia ma amuz cel mai tare.
10. Once upon a time – pentru ca ma poarta in mult indragita lume a basmelor, si-mi aduce aminte de momentele minunate ale copilariei.
11. Prison Break love struck
12. The lying game

11 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

True blood

| faramatania a răspuns:

Lost
El Internado
Gossip Girl
Secret Circle
The Carrie Diaries
True Blood

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna,
Iti recomand Hell Cats, The Client List, True Blood

| BSwwatch a răspuns:

Cu drag recomand Dexter!

| BSwwatch a răspuns:

Cu drag recomand serialul DEXER http://www.youtube.com/watch?v=LOsBSdJKymI

| Bizzle a răspuns:

Hey.
Incearca si cele turcesti. Sunt destul de interesante.
Succes!

| carhartt a răspuns:

Nu sunt de dramă şi dragoste, dar totuşi sunt nişte seriale excepţionale, cel puţin Breaking Bad nici nu mai vorbesc.

1. Breaking Bad ( recomand să te uiţi mai întâi la ăsta )
2. Weeds
3. Prison Break.

| StonemAlly a răspuns:

Weeds si True blood s-au mai zis si totusi le repet si euhappy
O sa-ti placa si Once upon a time- are tot ce vreihappy
Desperate Housewives? Nu l-am vazut pe tot. Si Grey's Anatomy[nici pe astalaughing] Facultate sesiune chestiilaughing
Chuck! Are si dragoste si actiune dar nu e foarte drama.
Si ma mai gandesclaughing

| Idealista a răspuns:

Arrow

| xXPandaXx a răspuns:

Puei am vazut si eu serialele pe care le'ai enumerat mai sus si mi'au placut mult, iar daca vrei ceva de dragoste si drama, te poti uita la Prison Break, sau Teen Wolf(cel mai best serial:X).

| Nicoara_Titi_1997 a răspuns:

Anatomia lui gray