| anonim_4396 a întrebat:

Heii.Nu stiti cand va aparea filmul Twilight- Breaking Dawn? Va multumessc. Funda :]

Răspuns Câştigător
| YssA_2266 a răspuns:

Prima parte din Breaking Dawn are programata data de lansare pentru 18 noiembrie 2011. A doua inca nu s-a programat lansarea. Filmarile incep in toamna asta! Funda?;]

4 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

In U. S. A apare pe 18 noiembrie 2011.Mai avem de asteptat sad.

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Aaa gata deci ma mut in sua laughing si apoi vin inapoi ma duc acolo sa vad filmu si vin
laughing hai ne vedem mai tarziu ma duc sa imi iau bilete

| Paulla_1258 a răspuns:

Ahh! :[ Chiar asa tarziu? :]]

| AnPaPuShIk a răspuns:

Am auzit ca este suuuper abia astept sa-l vad mersi ca mi-ati sp si mie...sunt o mare fana a tuturor filmelor cu robert pattinson si kete stwuarthappy