| DianaBd a întrebat:

Pentru cei care se uita la serialul Pretty Little Liars : cine este A? nu mai am rabdare...hee hee (sunt abia la episodul 10 din sezonul 1)

Răspuns Câştigător
| Mokaxoxo a răspuns:

Inca nu se stie sigur.Dar din echipa A face parte Toby si Mona.

3 răspunsuri:
| Dacianna a răspuns:

Asta ne intrebam si noi laughing. nimeni nu stie cine este A si ce s-a intamplat de fapt. Uita-te in continuare ca nimanui nu i-a spus altcineva ce se intampla, strica farmecul si suspansul :*

| mihaelairina a răspuns:

Farmecul e sa te uiti pana la sfarsit.laughing o sa vezi ca o sa devina mult mai interesant.stiu ca esti curioasa dar cum ar rezista serialul daca ar dezvalui de la inceput cine e A?

| BlakeLively a răspuns:

Hei. eu prima data credeam ca Allison nu a murit. Apoi, cand i-au gasit cadavrul lucrurile nu prea mai aveau sens. Acum, dupa ce au aparut mai multe episoade sunt sigura ca este echipa "--A". Adica, este o echipa formata din persoane care o urau pe Allison. Insa, nu inteleg ceva. daca ati vazut episodul de Halloween din sezonul 3 sigur ati observat mana care iesea din pamant. Era ca bratara lui Allison. In fine, nu cred ca Toby si Mona sunt vinovati, cred ca s-au bagat de buna voia, sau au fost obligati, pentru ca in unul din episoadele sezonului trei Mona spune: "Ele trebuie sa intealeaga ca ea conduce asta". Probabil ca s-au implicat ca sa-si apere secretele sau persoanele la care tin.