| Ally4ily a întrebat:

Stie cineva un film de dragoste, cu adolescenti? (poate sa fie si drama ) puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| InnocentLoovee a răspuns:

Tres metros sobre el cielo
Tengo ganas de ti

| faramatania a răspuns:

Now Is Good
Never Let Me Go
The Art Of Getting By
The Last Song
Cruel Intentions
The First Time

| dannycrtsz a răspuns:

Ciao. Iti recomand A walk to remember. Pana si eu am lacrimat :3

| Lov3Hell a răspuns:

Incearca Narcisa Salbatica happy este foarte fain doar ca este pentru 15ani + happy se duce la puscarie si se bat goale laughing big grin

| dynamodaniel a răspuns:

Iti recomand sa te uiti cu mare atentie la vampire diaries un serial suberb cu adolescentii si nu numai... vizionare placuta!

| MihaiMarcut a răspuns:

The Girl Next Door e probabil cel mai bun pe care l-am vazut :3

| MihaiMarcut a răspuns:

The Girl Next Door e printre cele mai bune pe care le-am vazut