| Unicooorn2001 a întrebat:

Heii! Stiti cumva cand va aparea filmul Harry Potter si copilul blestemat?

6 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Nu prea e posibil. Nici nu s-a anuntat ceva. Cartea e sub forma de piesa de teatru, iar momentan se filmeaza Fantastic Beasts and where to find them 2.

| CdeMetal a răspuns:

Tu ai văzut asta, nu?
https://www.youtube.com/watch?v=2x6eYEKTQLY
E un fanmade.
E făcut de un fan adică, nu va apărea niciodată și nici pe imdb nu l-am găsit.

| Unicooorn2001 explică (pentru CdeMetal):

Nu l-am vazut pe acesta

| CdeMetal a răspuns (pentru Unicooorn2001):

Tot un fanmade probabil.
N-o să apară nimic.

| 4StarLight a răspuns:

Nu va apărea un film, ci va fi o piesă de teatru, cartea va fi împărțită în două, prima parte având premiera în Londra, despre al doilea nu știu nimic, sper că te-am ajutat!